Türkçe
NEW ARIVALS! SALE!!!

Stereo Kulaklık

Instagram Akışları

This is a custom block

You can have as many side blocks as you wish and assign them individually on different layouts.

 

Read more

sideblock

 
 
sideblock

Telefona, bilgisayara, ipoda bağlı kulaklık kabloları sürekli bir yerlere takılır ve bu durum kullanıcıları bazen cihazlarının düşmesi zarar görmesi gibi tatsız durumlarla yüzleşmek zorunda bırakır.

Bu kötü durumlarla yüzleşmemek ve bluetooth stereo kulaklıklar ile müzik keyfinizi zirveye çıkarmak elinizde. Bu bölümdeki ürünler çok fonksiyonludur, ses açar, kısar, şarkı değiştirir hatta gelen çağrıyı yanıtlar.

Compare
Göster:
Sırala:
40,00TL
Nokia BH-214 A2DP Stereo Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık Bluetooth özelliği olan tüm cep telefonları, PDA'lar, PC, Laptop ve IPOD gibi Tüm cihazlar ile uyumludur.   Nokia Bluetooh Kulaklık..
65,00TL
Nokla BH 503 A2DP Stereo Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık - Tamamen yeni ve yüksek kaliteli - Harika ses kalitesi - Mükemmel tasarım ve kolay kullanım - Sabit baş arkası konum ile raha..
70,00TL
Nokla BH-505 A2DP Stereo Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık Açıklaması ve Tüm Özellikleri Nokia Bluetooth Stereo Kulaklık BH-505 hareketli yaşam tarzınıza göre uyacak şekilde &..
45,00TL
Televizyon'dan Tv'den Müzik Seti'nden Müzik Çalan Ses Çıkartan Herhangi Bir Cihazdan Kablosuz Wireless Stereo Kulaklığa Ses Aktarımı Sağlar. Verici Alıcı Şeklinde Çalışır. FM Radyo Alıcısı Sayesinde S..
40,00TL
  Bluetooth özelliği olan tüm cep telefonları, PDA'lar, PC, Laptop ve IPOD gibi Tüm cihazlar ile uyumludur.   Özellikler:   Brand New ve Yüksek Kalite. Bu kul..
JetNetCity® Corp. 2014 ©