Türkçe
NEW ARIVALS! SALE!!!

Stereo Bluetooth

Instagram Akışları

This is a custom block

You can have as many side blocks as you wish and assign them individually on different layouts.

 

Read more

sideblock

 
 
sideblock

- Her zaman ihtiyaç duyduğunuz özel bluetooth ses aktarım ürünleri, kulaklıklar, usb bluetooth dungle ve benzeri ürünler.

Stereo Bluetooth Ürünleri Kulaklık ve Dungle

- Daha önce hiç telefonunuzdan müzik dinlerken kablolardan kurtulmak istediğiniz oldu mu? İşte bu bölümde sizlere cep telefonunuzdan yada A2DP bluetooth özellikli bilgisayarınızdan stereo ses kalitesinde müzik dinleme veya mikrofon gerektiren öğrenim uygulamalarında kablolu kulaklıklar yerine mikrofonlu stereo bluetooth kulaklık seçeneklerini bulabilirsiniz.

- Ayrıca eğer bilgisayarınızda A2DP destekli bir bluetooth USB cihazı yoksa yine bu bölümden temin edebilirsiniz.

- Müzik sisteminize telefonunuzdan ses aktarmak isteyip, kablolu ses aktarımı yüzünden şarkı değiştirmek ses açmak kısmak için sürekli ses sisteminizin yanına gitmek zorunda olmak ne kadar sıkıcı? Bu bölümde bulacağınız ürünler arasında, ses sisteminize entegre edilebilen ve telefonunuz yada bilgisayarınız ile bluetooth aracılığı ile bağlantı kurup aktarım yapabileceğiniz stereo ses aktarım ürünlerini de bulabilirsiniz.

Compare
Göster:
Sırala:
40,00TL
Nokia BH-214 A2DP Stereo Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık Bluetooth özelliği olan tüm cep telefonları, PDA'lar, PC, Laptop ve IPOD gibi Tüm cihazlar ile uyumludur.   Nokia Bluetooh Kulaklık..
70,00TL
Nokla BH-505 A2DP Stereo Bluetooth Mikrofonlu Kulaklık Açıklaması ve Tüm Özellikleri Nokia Bluetooth Stereo Kulaklık BH-505 hareketli yaşam tarzınıza göre uyacak şekilde &..
40,00TL
  Bluetooth özelliği olan tüm cep telefonları, PDA'lar, PC, Laptop ve IPOD gibi Tüm cihazlar ile uyumludur.   Özellikler:   Brand New ve Yüksek Kalite. Bu kul..
JetNetCity® Corp. 2014 ©