Türkçe
NEW ARIVALS! SALE!!!

Solar Batarya

Instagram Akışları

This is a custom block

You can have as many side blocks as you wish and assign them individually on different layouts.

 

Read more

sideblock

 
 
sideblock

Solar Güneş enerjisi ile şarj olan ve farklı uç seçenekleri ile hemen tüm telefon modellerini şarj edebilen bataryaları sizler için getirdik.

Ürünler kendilerini güneş ışığı ile şarj edebildikleri gibi, herhangi bir elektrik prizinden de şarj edilebilmektedir. Bu sayede kış aylarında yada geceden gündüze hazır olması gerektiği durumlarda yedek bataryanız dolu ve hazır halde olacaktır.

Compare
Göster:
Sırala:
140,00TL
Tüm telefon marka ve modelleri ile uyumluluk. Güneş enerjisi ile şarj imkanı ile kusursuz bir ürün. Güneş paneli sayesinde afet ve benzeri zorlu hayat koşullarında en büyük yardımcınız. Sahilde pla..
50,00TL
Solar Güneş Enerjisi ile Tüm Marka Model Cep Telefonlarına MP3 MP4 PDA Uyumlu Harici Kolay Taşınabilir Cep Telefonu Bluetooth Kulaklık MP3/MP4 Çalar PDA Şarj Aleti Pilli Batarya Güneş enerjili şarj..
15,00TL
IPhone4 4S 3G 3GS Harici Taşınabilir Şarj Edilebilir Anahtarlık Tipi Solar Güneş Enerjisi Zippo Çakmak Telefon Batarya Pili Şarj Cihazı Dış alanında veya elektrik kesildiğinde, cep telefonu gün..
20,00TL
Solar Güneş Enerjisi ile Tüm Marka Model Cep Telefonlarına Uyumlu Harici Kolay Taşınabilir Cep Telefonu Bluetooth Kulaklık MP3/MP4 Çalar Şarj Aleti Pilli Batarya Güneş enerjili şarj cihazı saye..
30,00TL
Tüm Marka Model Cep Telefonlarına Uyumlu Taşınabilir Solar Güneş Enerjisi Telefon Şarj Aleti Pilli Batarya Olmadık anlarda şarjınızın bitmesi artık sorun olmayacak. Deniz de, seyehatte, sokakta..
JetNetCity® Corp. 2014 ©